Forskare vid SUNSTRAT är samtliga associerade med Institutet för social forskning (SOFI) vid Stockholms universitet. För mer om SOFI, klicka på länken till höger.

Bihagen, Erik, projektledare, erik.bihagen@sofi.su.se, +46(8)-162651

Böhlmark, Anders, forskare, anders.bohlmark@sofi.su.se, +46(8)-162513

Erikson, Robert, Professor, robert.erikson@sofi.su.se, +46(8)162093

Halldén, Karin, forskare, karin.hallden@sofi.su.se, +46(8)162862

Hällsten, Martin, forskare, martin.hallsten@sofi.su.se, +46(8)-161451

Härkönen, Juho, forskare, juho.harkonen@sofi.su.se, +46 (8)-162607

Kjellsson, Sara, doktorand, sara.kjellsson@sofi.su.se, +46 (8)-6747060

Jonsson, Jan. O., Professor, janne.jonsson@sofi.su.se, +46(8)-162654

Magnusson, Charlotta, forskare, charlotta.magnusson@sofi.su.se, +46(8)-162607

Mood, Carina, forskare, carina.mood@sofi.su.se,+46(8)-164066

Nermo, Magnus, forskare, magnus.nermo@sofi.su.se, +46(8)-162586

Persson Weiss, Lene, forskningsassistent, lene.persson.weiss@sofi.su.se, +46(8)-162649

Rudolphi, Frida, forskare, frida.rudolphi@sofi.su.se, 46(8)-162608

Stern, Charlotta, forskare, lotta.stern@sofi.su.se, 46(8)-164365

Torssander, Jenny, doktorand, jenny.torssander@sofi.su.se, 46(8)161026

Åberg, Yvonne, forskare, yvonne.aberg@sofi.su.se, 46(8)163248